درباره ما

شرکت کافل صنعت با توجه به نیاز صنایع داخلی و ارائه خدمات فنی و مهندسی به بازارهای هدف از سال ۱۳۷۵ فعالیت خود را آغاز و با سرلوحه قرار دادن شعار ” توکل، تفکر، تلاش” و با اتکاء به نیروی انسانی نوآور، خلاق و دانش محور همواره سعی به مرتفع نمودن نیاز مشتریان خود داشته است.

امروز با گذشت دو دهه تلاش و فعالیت مستمر در عرصه صنایع نفت،گاز ،پالایش و پتروشیمی و با توجه به تجهیز منابع نرم افزاری و تجهیزات و ماشین آلات و همچنین استخدام و بکارگیری نیروهای مجرب در واحدهای مختلف، شرکت کافل صنعت مفتخر است با اکثر صاحبان صنایع بالادستی و پایین دستی حوزه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی ارتباط تنگاتنگ و مؤثری داشته و موفقیت های مختلفی را در این زمینه کسب نموده و با گذشت از مراحل رشد دارای بلوغ کامل فنی- مهندسی گردیده است.

ماموریت

ماموریت ما همواره بر این است تا با فراهم سازی زیرساخت های مناسب، به صنایع بالادستی و پایین دستی صنعت نفت، نگاه ویژه داشته و در صدد رفع موانع موجود، اقدامات بایسته را برداریم. در این مسیر رعایت کامل استانداردها و توجه ویژه به محیط زیست از دغدغه های تیم مدیریت ماست.

چشم انداز

بر این هستیم تا با توکل به خداوند متعال و تکیه بر تخصص و دانش فنی خود، در چشم انداز پیش روی سازمان مان، جزو شش شرکت تخصصی در حوزه ی فعالیت های تخصصی گاز، نفت و پتروشیمی در ایران باشیم

مدیران و اعضای هییت مدیره

امیرحسین رحمانی

مدیرعامل و نایب رئیس هیات مدیره
مدیریت/کارشناسی ارشد

محمدرضا خاکساری

رئیس هیات مدیره
مدیریت/کارشناسی

علی افلاطونی

عضو هیات مدیره
مهندسی مکانیک/کارشناسی ارشد

دکمه بازگشت به بالا